Bayan Yelek Modelleri Nelerdir?

Kısa ya da uzun başta olmak üzere ekose, nakışlı, şifon, kürk gibi farklı kadın yelek modelleri, geniş beden seçenekleriyle birlikte mağazamızda sizler için satışta. Tercih ettiğiniz model bir kürk yelek ise seçeneğiniz oldukça fazla. Özellikle mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerden bayan yelek modelleri arasından seçim yaparak, dolabınızı zengin hale getirebilir ve daha şık görünme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kürklü Bayan Yelek Nasıl Kombinlenir?

Kürklü kadın yelek modellerinde tamamlayıcılar genelde uzun çizmeler ve kısa etekler oluyor. Eteklerin en iyi tamamlayıcısı olduğu kürk modellerinde dilerseniz kısa elbiseleri de değerlendirebilirsiniz. Kürk ile deri pantolonları da ikinci seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

Ekose Yelekler Nasıl Kombinlenir?

Ekose yelekler , kadın yelek modelleri denildiğinde akla ilk gelen ve hala ilk günkü gibi popüler olan parçalar arasında. Kısa ve uzun modellerini online mağazamızda bulabileceğiniz ekose yeleklerde, klasik tarz daha ağır basıyor. Ancak beyaz bir gömlek ve jean pantolon ile kombin de yapılabilir durumda olan bayan yelekler, renkli seçeneklerinde daha fazla hareketlilik kazanıyor.

Uzun Yelekler Nasıl Giyilir?

Son dönemlerde daha fazla ilgi gören ve trend hale gelen uzun yelekler ise kombinlerde sizi daha özgür kılıyor. Renk uyumunu yakaladıktan sonra klasik pantolon ya da eteklerle tercih edebileceğiniz uzun yeleklerde, spor tarzdan uzak durmanız yeterli. Üstelik uzun kadın yelek modelleri, özellikle önden kemer ya da düğmeler ile bağlandığında dış giyimde kadınların kurtarıcısı da oluyor. Kış aylarında kazaklarla kombin yapabileceğiniz uzun kadın yelek modelleri, özellikle iş kadınları tarafından daha çok tercih ediliyor.
Çizgili Kadın Yelekler Nasıl Kombinlenir?
Çizgili kadın yeleklerinin kombinlenmesinde ise sade, hareketli uyumu yakalanmalı. Çizgili yelekler tüm dikkati üzerine çekeceği için sade modellerle yeleğinizi desteklemeniz sizi daha şık kılacaktır. Çizgili yeleklerde ters uyumu yakalamanız gerektiği için iç giyiminizde hareketli seçimler yaptığınızda, yeleğinizde sadeliğe kaçmanız gerekir. Tüm alternatifleri ile kombinler için en iyi parçalar arasında yer alan yeleklerin en özel modellerin ve son moda kadın yelek modelleri uygun fiyatlarla mağazamızda.