SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğunuz sipariş,ortalama 2-3 gün içerisinde tarafınıza kargolanmaktadır. Kargo firmalarının verdiği bilgilere göre de Türkiye geneline (belirli gün teslimat yapılan yerler hariç) maksimum 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0 543 799 19 28 numara ile yada info@peraclub.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Pera Club’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.
Pera Club üzerinden yapılan alışverişlerde taksit özelliği bulunan bütün kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.
Satın almış olduğunuz ürünlerinizi 14 gün içerisinde kullanılmadığı ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmediği sürece faturası ile birlikte koşulsuz iade edebilirisiniz. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi veya UPS kargo firmaları ile "PERA GİYİM" olarak belirterek herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.