Tayt Çeşitleri

Sokak stilinin çarpıcı detaylarından biri kuşkusuz tayt çeşitleridir. Konforundan ödün vermeyen kadınların vazgeçilmez parçalarından olmakla birlikte spor-şıklığı da beraberinde getiriyor. Hem renk hem de model bazında birçok çeşidi bünyesinde barındıran tayt modelleri, her kadının stilinden izler taşıyor. Son derece rahat olması müthiş bir kullanım konforu sunarken, vücudu saran formuyla kusursuz görünmenizi sağlıyor. Deri detaylı, sade, parlak ve örme olarak karşımıza çıkan tayt tasarımları, gusto sahibi kadınların tarzını yansıtabilecek görünümde vücut buluyor. Yüksek bel modelleri ile bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterebilir, fit bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Tayt Nerede Giyilir?

Spor bayan giyim tarzının star parçalarından olan taytlar , günlük sokak stilinin ruhunu yansıtıyor. İster evde ister arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken giyebileceğiniz bu parçalar, spor görünümünün yanı sıra şık tasarımlara da sahip oluyor. Yürüyüş ya da spor yaparken parlak tayt modelleri tercih edilebilir. Aynı zamanda ev kombininizi de taytlarınız çerçevesinde şekillendirebilirsiniz. Akşam yürüyüşü için dışar çıktığınızda ya da sahilde egzersiz yaparken giyeceğiniz taytlarla tarzınızdan ödün vermeyebilirsiniz.

Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Spor-şıklığın popüler parçalarından olan bayan tayt modelleri, kombinlenme bazında son derece avantajlı bir alt giyimdir. Parlak ve mat dokuda olanlar, salaş tshirtler ve kapişonlu sweatshirt modelleri ile match edildiğinde hem cool hem de konforlu bir kombin oluşuyor. Altına beyaz sneaker giyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz. Daha şık bir aura yaratmak istiyorsanız deri taytların üzerine salaş bir gömlek giyebilirsiniz. Üzerine peluş alarak klasik bir bootie ile kombininizi destekleyebilirsiniz.

Tayt Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tayt tercihinde bulunurken vücut hatlarınızı iyi tanımanız gerekmektedir. Eğer göbek bölgenizde fazlalık varsa yüksek bel daracık taytlarla toparlayabilirsiniz. Aynı zamanda bacak boyunuzu uzatmak için tercihiniz mutlaka yüksek bel tasarımlardan yana olmalıdır. Vücudunuzu tamamen sarmasını istiyorsanız bir beden küçük dahi alabilirsiniz. Bu sayede spor yaparken kalori yakımınız çok daha başarılı olacaktır. Bedeninizden büyük ve vücut tipinize aykırı tasarımlardan kesinlikle kaçınmalısınız. Bu noktada satın almak istediğiniz tayt, tarzınızı yansıtmalıdır. Dilediğiniz renk ve modelde tayt altenatiflerine ulaşmak için sayfamızdan ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.