Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Spor stilin en çarpıcı trendlerinden olan sweatshirtler, hem konforu hem de birbirinden farklı model seçeneği ile modanın nabzını tutuyor. Tarzınızı en güçlü biçimde yansıtmanızı sağlayan kadın sweatshirt modelleri, spor şıklığın simgesi haline gelmiş durumda! Gerek uzun gerekse kısa formlarıyla her zevk ve stilin ruhuna dokunan bu parçalar, sokak modasında büyük bir sükse yaratıyor. Sweatshirtleri ister blue jean ister jean etekler ile kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda bayan sweatshirt modelleri arasında yer alan fermuarlı tasarımlar, siyah jeanlerle müthiş bir uyum sergiliyor!

Sweatshirtler ile Yaz Kombini Nasıl Yapılır?

Sweatshirt , sadece sonbahar-kış aylarında tercih edilmekle sınırlı kalmıyor. Ilık yaz akşamlarında kurtarıcı bir niteliğe sahip olmakla birlikte, stil bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Kadın sweatshirt modellerinin en büyük avantajı ise şortlarla meç edilebilmesi oluyor. Yaz akşamlarında dışarı çıkarken jean ya da keten şortlarla bir araya getirebileceğiniz bu kadın giyim ürünü, geniş renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Altına kalın tabanlı bir spor ayakkabı ya da toprak tonlarında sandalet tercih ederek eşsiz dokunuşlar yaratabilirsiniz. Peraclub.com'da yer alan kadın sweatshirt modelleri, geniş ürün yelpazesi ve zengin renk skalasıyla her beğeniye hitap ediyor.

Kısa Sweatshirtler Hangi Parçalarla Meç Edilmeli?

Kısa sweatshirtler, belde biten formu ve cool görünümü ile çeşitli parçalarla bir araya getirilebiliyor. Aynı zamanda kumaş dokusu olarak son derece konfor sunan bu ürünler, mom jeanlerle nefis bir uyum yakalıyor. Parlak ya da mat taytlarla da kullanabileceğiniz kısa sweatshirtler, yaz-kış her mevsim kullanılabilme özelliğine sahip oluyor. Kısa ve çok salaş bir parça olmadığı için skinny jeanler yerine boyfriend jean ya da bol eşofmanlarla meç edilmes, daha doğru olacaktır.

Mevsimlere Göre Sweatshirt Kombini Nasıl Olmalıdır?

Kadın sweatshirt modelleri; uzun, kısa, fermuarlı, kapişonlu ve bisiklet yakalı olarak kategorilendirilmektedir. Peraclub.com'da yer alan özgün tasarımlar geniş ürün yelpazesi ile gusto sahibi kadınların ruhuna dokunurken, her mevsim kombinlenebilme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Yaz mevsiminde tüm sweatshirt modellerini gerek keten gerekse ipek şortlarla kombinleyebilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsimlerinde ise mom jean, postallar ve kadife bir çanta ile meç edebilir, güçlü bir tarz oluşturabilirsiniz. Ayrıca sweatshirt üzerine kısa bomber bir ceket alarak sokak stiline imzanızı atabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş vermek sadece parmaklarınızın ucunda! Tarzınıza hitap eden kadın sweatshirt modelini sayfamızdan sadece bir tık ile sipariş edebilir, stilinizde şık nüanslar yaratabilirsiniz.