Şort Modelleri Nelerdir?

Genellikle diz üstüne kadar uzanan kadın şort modelleri, kadınların beklentileri doğrultusunda daha da zengin hale geldiği gibi mağazamızda beğeninizi kazanacak farklı kısa şort modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. İsterseniz kısa şort , isterseniz de daha da kısa mini şort modelini mağazamızdan bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yazlık Şort Üstüne Ne Giyilir?

Yaz aylarında tercih edilen kadın şort modellerinde, doğru kombin yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz. Bunun için üst giyimde tercih edeceğiniz kıyafetlerin bayan şort modelinizle renk ve tasarım açısından mutlaka uyum sağlaması gerekir. Bu konuda seçenekler ise oldukça fazla. Kısa Şort modelleri arasından seçim yaptığınızda, özellikle daha özgür, rahat olmak istiyorsanız uyumlu bir renkte salaş tişört tercih edebilirsiniz. Kısa şort ve üst giyimde dar-bol uyumu yakalanmalıdır. Eğer bol bir şort giyiyorsanız, üst giyimde dar, dar bir kadın şort giyiyorsanız da üzerinize bol, dökümlü modeller arasından seçim yapmanız gerekir. Genel olarak tişörtler ile kombinlenen kadın şortları, göbek ve sırt dekoltesi için de ideal.

Keten Şorta Nasıl Kemer Takılmalıdır?

Bayan Şortlarda şıklığı bir adım daha ileriye taşıyabilecek aksesuarlardan birisi de kemerler. Keten bayan şort modelleri için hasır ya da kumaş kemer modellerinden birisini seçebilirsiniz. Kısa şort rengiyle aynı olmak şartı olmadığından dolayı daha renkli, dizi daha şık kılacak renkleri seçebilirsiniz. Kemerlerde çok sıkı bir bağlama yapılmaması gerekir. Bu kriterler dahilinde tercih edeceğiniz mini şort kemerleri ile kadın şort kombinlerinizi kusursuz hale getirebilirsiniz.

Bayan Şort Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Bayan şort modelleri arasında tercihiniz ne olursa olsun, kombininizi daha çok tişört ya da askılı modellerle yapmalısınız. Özellikle yaz aylarında giyilecek kıyafetlerde rahatlık ön planda olduğu gibi sandalet ya da terlikler, şapkalar ve güneş gözlükleri kombinin unutulmaması gereken parçalarıdır. Tercih edeceğiniz tişörtlerde ise giyim zevkinize göre dilediğiniz gibi seçim yaparak kadın şortunuzu tamamlayabilirsiniz.
Mini Şort Modelleri Hangi Parçalarla Kombinlenir?
Kısa şort ya da mini şort tercih edildiğinde ise kombinde bazı değişikliklerin yapılması gerekebilir. Özellikle mini şort giyildiğinde ya göbek dekoltesi verecek şekilde bir askılı ya da tişört giyilmeli ya da kalçaları kapatacak kadar dökümlü ve salaş bir üst giyim tercih edilmelidir. Web mağazamızda bulabileceğiniz bayan şort modelleri sayesinde dilersiniz mini şort dilerseniz de standart ölçülerdeki şort modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.