Etek Modelleri ve Trendleri Neler?

Kadınların feminenliğini ortaya çıkaran etek modelleri ,birbirinden şık tasarımlarda vücut buluyor. Geniş model seçeneği ile her kadının zevk ve stilinden izler taşıyor. Tarzınızı en doğru etek modeli ile yansıtmak istiyorsanız rotanızı Pera Cub'a çevirebilirsiniz. Mini eteklerden midi boya, pileli tasarımlardan fırfırlı modellere kadar yer verdiğimiz geniş ürün yelpazemiz, gusto sahibi kadınların ruhuna dokunuyor. Sezonun en trend etek modelleri arasında sükse yaratan uzun tasarımlar, zengin renk skalasına sahip oluyor. Aynı zamanda deri modası 2020 kreasyonunda eteklere de yansıyor. Aynı zamanda kalem etek modelleri ve bağlama detaylı tasarımlar da modanın nabzını tutuyor. Geniş desen seçeneğini bulabileceğiniz peraclub.com'da her kadının zevkine uygun alternatifler yer alıyor.
 

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Feminenliği ile nefes kesen deri etek modelleri , gerek materyali gerekse duruşu ile fazlasıyla çekici bir görünüm kazandırıyor. Siyah deri etekler, hem gündüz hem de gece şıklığının çarpıcı tasarımlarından oluyor. Kalem formda deri etekleri klasik gömleklerle kombinleyerek zarif bir duruş yakalayabilirsiniz. Mini formda dantel detaylı tasarımları ise askılı ya da uzun kollu şık bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Işıltıyı sevenlerdenseniz minik pırıltılı bluzları tercih edebilirsiniz. Gece şıklığı söz konusu olduğunda stilettolar, günlük kullanımda ise kısa bootiele ya da deri çizmelerle bir araya getirebilirsiniz.
 

Piliseli Etek Altına Ne Giyilir?

Geçişin ruhunu bünyesinde barındıran piliseli etek çeşitleri, vintage stilin en çarpıcı parçalarından oluyor. Hareketli bir model olan bu eteklerin üzerine mutlaka sade üst giyimler tercih edilmelidir. Kış kombini oluşturacaksanız boğazlı tek renk kazaklarla meç edebilirsiniz. Pilise etek modelleri yaz aylarında giymeyi tercih ediyorsanız basic tshirtler ya da askılı coptoplarla bir araya getirebilirsiniz. Aynı zamanda kemer gibi aksesuarlar kullanarak kombininizi güçlü bir hale getirebilirsiniz. Altına ise istediğiniz stilde ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.
 

Etek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadınlar etek seçimini yaparken birkaç detayı göz önünde bulundurmalıdır. Bunlardan biri kuşkusuz vücut tipini iyi tanımaları gerekliliğidir. Bacak boyunuz kısa ise yüksek bel mini-maksi etek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çizgili tasarımlar boyunuzu daha uzun gösterecektir. Durum tam aksi ise bel kemiği hizasında olan etekleri tercih edebilirsiniz. Midi boy etekler uzun boylular için adeta kurtarıcı niteliğinde! Kombinlenme avantajıyla her yere uyum sağlayabilen bu parçaları ister gece ister gündüz şıklığında kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her ton ile harmanlanan etek modelleri Peraclub'ın geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Stil dokunuşlar için en doğru adrestesiniz. Tarzınızda etkili nüanslar yaratmak istiyorsanız rotanızı peraclub.com'a çevirebilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz.