Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük beden kadınlar için kıyafet bulmak oldukça güç görünebilir. Fakat stilinizi ve vücudunuzu iyi tanıyorsanız bedeniniz gözünüzü korkutmamalıdır. Aslında bu noktada nasıl göründüğünüz değil, tamamen kendinizi nasıl hissettiğiniz önem taşıyor. Şık davetler ve özel günlerin vazgeçilmez parçalarından olan abiyeler, büyük beden seçeneği ile Pera Club'ın özgün tasarımlarında vücut buluyor. Vücudunuza uygun formda tasarlanan büyük beden abiye modelleri şık alternatiflerle sizleri bekliyor. Tül detayının zerafeti hoş bir görünüme ulaşmanızı sağlarken, vücudunuzda gizlemek istediğiniz bölgeleri kusursuzca kamufle ediyor. Diz hizası ve diz üstü boy seçeneği ile her kadının stil ruhuna dokunurken, özel gecelerde tarzınıza bambaşka bir ışıltı kazandırıyor. İhtişamı sevenlerdenseniz payetli tasarımlara yönelebilirsiniz. Etek ucunda yer alan fırfır detayı ise modelde etkili bir nüans yaratıyor.

Büyük Beden Abiye Tercihinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Büyük beden abiye tercihinde bulunurken birkaç kriteri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Öncelikle vücudunuzu iyi tanımanız gerekliliği kaçınılmazdır. Eğer karın bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız tül ve payet detayları bulunan modellere yönelebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi hissederek, kusursuz bir görünüme ulaşabilirsiniz. Aynı durum üst kollarınız için söz konusu ise yarasa kol tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Fazla kilolar hiçbir zaman şık görünmenize engel değildir! Vücudunuzu ve stilinizi iyi tanıyorsanız üzerinize giydiğiniz her parçayı son derece kusursuz biçimde taşıyabilirsiniz!

Büyük Beden Abiyelerde Hangi Renkler Tercih Edilmeli?

Büyük beden abiye modelleri , birbirinden şık tasarımlarda kendini bulurken her kadının stilinden izler taşıyor. Bu kapsamda dilediğiniz renk tercihinde bulunabilir, tarzınızla şık davetlerin gözdesi olabilirsiniz. Büyük beden abiye tasarımlarında geniş renk skalası sizleri bekliyor! Pera Club'ın kaliteli kumaşlarıyla harmanlanan tonlar, özel günlerde adeta bir yıldız gibi parlamanıza destek oluyor. Siyahın asaletiyle buluşan tasarımlar, adeta zerafetin sembolü oluyor. Bordo ve mürdüm gibi renklerde vücut bulan abiye modelleri ise göz alıcı şıklığınıza ayrı bir boyut kazandırıyor. Daha çarpıcı bir görünüm elde etmek istiyorsanız saks mavi tonlarda model tercihinde bulunabilirsiniz.

Büyük Beden Abiyelerde Hangi Aksesuarlar Kullanılmalı?

Büyük beden abiye tercihinde bulunduktan sonra aksesuar seçimi de son derece önemli bir detaydır. Bu noktada tercihinizi payetli tasarımlardan yana kullandıysanız mutlaka sade ve zarif takılara yönelmeniz gerekmektedir.Ayakkabılarınız ise daha sakin ve detaysız olmalıdır. Daha zarif ve daha az hareketli bir abiye seçiminde bulunduysanız büyük ve ihtişamlı takılara yönelebilirsiniz. Ya da takılarınızı sade tutarak, ışıltılı ayakkabılarınızla etkili bir nüans yaratabilirsiniz.